Unsere Jobsuchmaschine findet heute aktuelle Stellenangebote und Stellen in Jobbörsen sowie Stellenangebote direkt. Work Central System spart Ihnen Zeit und Arbeit. Mit Arbeit Central System haben Sie jeden Job online.

Arbeit central system, einfache und schnelle Jobsuche

Veröffentlichen Sie Ihre Arbeit im zentralen System.

Post und Arbeit

Kuchár / kuchárka

Geschäftswerbung

Details der Kleinanzeige

Kleinanzeigen ID: 185
Besucher: 71
Gültig bis: 03-30-2020 20:04:00
In categories: Personal
0.00 (0 votes)
Lohn: 800 EUR
Kontakt Ing.Ján Ilemnský
tel. +42154875214
Hinzugefügt 03-19-2020 19:04:35
Geändert: 03-19-2020 19:04:35
Autor
Gast

Beschreibung

Ponúkame voľné pracovné miesto v materskej škole v Bratislave.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Informácie o výberovom konaní
Rozsah úväzku100%Počet študentov školy55

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské bez maturity
Osobnostné predpoklady a zručnosti
VzdelaniePožadujeme platný Zdravotný preukaz, Osvedčenie o odbornej spôsobilosti -hygienické minimum, poprípade ukončené vzdelanie v potravinárskom odbore.Ďalšie požiadavkyDo kolektívu SMŠ hľadáme zamestnanca pre výdaj hotových jedál (desiata, obed, olovrant) v materskej škole, zabezpečenie sanitačných prác a pomocných prác v materskej škole. Miesto Vašej práce bude v moderných priestoroch súkromnej materskej školy na Milevskej ulici 10 v Bratislabe. Ponúkame Vám prácu v príjemnom a priateľskom kolektíve, kde spolu s rodičmi, deťmi a zamestnancami vytvárame prostredie s rodinnou atmosférou. Vaša pracovná doba bude od 7,45 do 16,15 vrátane obedovej prestávky 30 min.

Lokalisierung

Bratislava, Slovak Republic
Trhovisko Miletičova, 821 08

Kommentare

Rating

Quality
Price
Contact with advertiser

Users' reviews

Log-in to add review